Odtwarzaj muzykę bez kabli

Wyślij muzykę ze swojego komputera, iPada lub iPhone'a przez sieć bezprzewodową. Cała Twoja biblioteka muzyczna iTunes zabrzmi lepiej na systemie Linn'a. Więcej

Muzyka i filmy online

Zyskaj lepszy dźwięk z serwisów strumieniowych audio/video słuchając wszystkiego na systemie Linn'a. Od Spotify, poprzez last.fm do YouTube, więcej przyjemności z serwisów muzycznych oraz filmowych.

Więcej

Podłącz swój salon

Podłącz swoj TV, Blu-Ray lub PS3 i poczuj różnicę w jakości swoich filmów i gier. Nie musisz iść do kina, żeby poczuć emocje wielkiego ekranu, zapierające dech w piersiach efekty specjalne czy muzyka, która ożywia obraz. Nasze systemy mają wejścia dla wszystkich Twoich źródeł - HDMI, RCA, Toslink, Coaxial.

Więcej

Odjedź od komputera

Ucieknij sprzed komputera i steruj swoją muzyką siedząc na wygodnej kanapie. Wybieraj muzykę z smartphone'a lub tableta, słuchaj swojej ulubionej rozgłośni radiowej lub podcastów. Wyłącz komputer, włącz muzykę.

Więcej

Muzyka w każdym pokoju

Co chcesz, gdzie chcesz. Przesyłaj dźwięk do dowolnej liczby urządzeń w całym domu. Strumieniuj muzykę, ścieżki dźwiękowe oraz koncerty na żywo z jednego pokoju do drugiego. Każdy niezależnie lub wszędzie to samo.

Więcej

Muzyka w wysokiej rozdzielczości

Otwórz się na świat nowych doznań muzycznych. Posłuchaj muzyki w najlepszej dostępnej jakości, dokładniej tak jak została nagrana w studiu. Uwolnij cały jej potencjał w systemie Linn'a.

Więcej
macbook
iPhonePobierz Songcast
Press playKliknij play na PC lub Macu
ListenSłuchaj muzyki na Linnie
iPhone
arrowarrow

Muzyka z komputera na systemie w salonie

Wysyłaj muzykę bezprzewodowo z dowolnego komputera PC lub Mac. Strumieniuj wszystko na co tylko masz ochotę. Pobierz naszą aplikację Songcast i słuchaj wszystkiego na systemie Linn'a.

Kiko

Czy działa to z AirPlay?

Możesz odtwarzać swoje ulubione piosenki na systemie Linn'a. Kliknij przycisk AirPlay na iPhonie, iPadzie lub w iTunes i ciesz się muzyką bez kabli.

Kiko
arrowarrow
MacBookiPadiPad

Muzyka i filmy, które kochasz z niesamowitym brzmieniem Linn'a

Jeśli zazwyczaj odtwarzasz je na komputerze, możesz posłuchać ich teraz na systemie Linn'a. To wygoda strumieniowania. Wszystkie Twoje ulubione aplikacje online zyskają zupełnie nowy wymiar dzięki słynnemu brzmieniu Linn'a. To tylko trzy kroki.

iPhonePobierz Songcast
Press playKliknij play na PC lub Macu
ListenSłuchaj muzyki na Linnie
Plays nice with Airplay too
console controller

Użyj wejść HDMI aby podłączyć TV, odtwarzacz Blu-Ray lub DVD, PlayStation, Xboxa...

console controller

Użyj wejść cyfrowych aby podłączyć inne źródła audio, np. tuner radiowy, odtwarzacz CD, itp. i uzyskać lepszy dźwięk.

console controller
Akurate rear view
console controller

Wszystko co trzymasz na komuterze lub jest dostępne online może być odtworzone na Twoim systemie lub wysłane do innych pomieszczeń.

Podłącz swój gramofon do wbudowanego wejścia phono lub skorzystaj z zewnętrznego przedwzmacniacza.

console controller
This is not a music system
Old PC

Dobry do przechowywania,
nie do grania muzyki

Komputery stancjonarne i notebooki są rewelacyjne w wielu rzeczach, ale na pewno nie jeśli chodzi o wysokiej jakości dźwięk. Dzięki strumieniowym systemie audio Linn'a nigdy nie będziesz chciał wrócić do komputerowych głośniczków. Muzyką niech zajmą się eksperci. Przechowuj na komputerze, odtwarzaj na Linnie.

Ucieknij od komputera
Escape the computer
This is a music system
Kiko System

Słuchaj muzyki tam gdzie tylko chcesz

Dodaj system Linn'a do swojej domowej sieci komputerowej i korzystaj z wszystkich zalet strumieniowania. Niech Twój komputer zajmie się przechowywanie plików audio, a muzykę odtwarzaj na rzeczach do tego stworzonych.

Odejdź od komputera, lub zdejmij go z kolan. Znajdziesz lepsze sposoby na wybieranie muzyki.

Przejmnij kontrolę
Grab a controller

Słuchaj muzyki...

Przerzucaj okładki, twórz playlisty, wybieraj radia, wszystko to siedząc wygodnie na swojej kanapie. Ciesz się zawsze wysokiej jakości dźwiękiem bez żadnych kompromisów – i steruj tym co masz w ręku. Ty tutaj rządzisz.

Kiko

...steruj tym czym zechcesz

Telefony, tablety, notebooki, iPody, iPady... a nawet klasyczny pilot może sterować Twoim systemem. Każdy z rodziny może wybrać tą metodę, która najbardziej mu odpowiada. Przejmij kontrolę nad swoim systemem, tym czym tylko zechcesz.

arrow
control devicesyour device of choice
the system we made for everywhere

Najlepsza muzyka na najlepszym systemie

Kiedy słuchasz 24-bitowych albumów Studio Master jest to najlepsza jakość muzyki - taka sama jak zarejestrowana w studiu. System Linn'a pozowoli Tobie przeskoczyć ograniczenia skompresowanej muzyki i zabrzmieć muzyce tak jak na żywo. Pobierz albumy z LinnRecords.com i odkryj jak dobrze może brzmieć muzyka na naszym systemie.

Kompatybilny ze wszystkimi formatami

Bez względu czy trzymasz swoją muzykę w Apple Lossless, WAV, FLAC lub jeszcze innym, nasze systemy mogą ją odtworzyć. Stworzyliśmy nasze odtwarzacze aby brzmiały jak najlepiej, bez względu na to jaki format wybierzesz. Chociaż trzeba przyznać, że 24-bitowe nagrania brzmią...
jeszcze lepiej.

Znajdź swój idealny system

Wszystkie nasze system są wyjątkowo funkcjonalne i brzmią świetnie. Przejrzyj nasze propozycje lub odwiedź sklep i sam wybierz najlepszy system dla siebie.

Muzyka w HD

Nasze eventy