Sneaky Unik

Sneaky Unik to bardzo wszechstronna kolumna, może być używana jako głowna kolumna w systemie stereo, kolumny efektowe w kinie domowym lub w użyta w instalacjach multiroom, będąc zawieszona na ścianie.

Unik to kompaktowa, dwu-drożna kolumna zaprojektowana do ustawienia wszędzie tam, gdzie mamy ochotę na muzykę, a nie mamy możliwości lub po prostu nie chcemy ustawić dużych kolumn. Świetnie sprawdzi się jako dyskretne nagłośnienie sypialni, gabinetu lub biblioteki. Dzięki dającej się pomalować maskownicy, może być również stosowany w instalacjach komercyjnych, jednak według nas będzie też bardziej odporny na artystyczne zapatrywania dzieci.

Unik dostępny jest w kolorze czarnym oraz białym. Obie farby są odporne na promieniowanie UV, co powoduje, że długo zachowują swój kolor nawet wystawione na widok słońca. Uniki są naturalnym partnerem dla systemów opartych na odtwarzaczach Sneaky DS oraz DSM, jednak równie dobrze sprawdzą się w systemach kina domowego, szczególnie jako głośnik centralny lub kolumny efektowe, powieszone np. na suficie.

Brzmienie Uników może być dla wielu zaskoczeniem, ponieważ brzmią one jak większe kolumny. Oprócz odpowiednich przetworników oraz zwrotnicy, sukces tkwi również w obudowie, która jest mniejsza niż gdyby była wykonana z MDFu. Daje to nam więcej miejsca dla głośników niż w zwykłej obudowie podobnych rozmiarów.Dostępne w salonach:


Cena: 320 GBP
Sneaky Unik

  • Minimalistyczny design i angażujące brzmienie
  • Dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz biała
  • Do systemów stereo, kinowych oraz multiroom
  • Pełne ekranowanie magnetyczne głośników
  • Możliwość powieszenia na haku lub uchwycie Brakit
  • Maskownica nadająca się do malowania


Specyfikacja

Wejścia audio:
1x Banan lub goły kabel

Impedancja oraz skuteczność:
8 Ω / 88 dB

Wymiary kolumny:
Wysokość: 228 mm
Szerokość: 235 mm
Głębokość: 103 mm
Waga: 2,7 kg

Dodatkowe informacje:
POBIERZ