Sekrit IW10 / Sekrit BR27

Sekrit to flagowe kontrukcje Linn'a przeznaczone do zabudowy. Sekrity to idealny wybór dla wymagającego miłośnika muzyki oraz kina.

Sekrit IW10 to trójdrożna konstrukcja która zawiera głośnik wysokotonowe o szerokiej dyspersji, głośnik średniotonowy o konstrukcji kopułowej (jak w 3K Array) oraz głośnik basowy. Pomimo znacznych rozmiarów, kolumna jest bardzo płaska (100 mm), co umożliwia łatwą instalację w ścianach działowych lub w specjalnej zabudowie. Z racji dużej masy kolumn, wymagana jest dodatkowa puszka instalacyjna, montowana na ramie metalowej lub drewnianej.


Uzupełnieniem kolumn Sekrit IW10 lub każdego innego systemu kolumn Linn’a, jest kolumna basowa Sekrit BR27, z osobnym głośnikiem, frontem, maskownicą oraz 500W modułem wzmacniacza w technologii Chakra. Jest to instalacyjna wersja kolumny Majik 126. Dzięki Sekritowi BR27, każdy system można uzupełnić o aktywny subwoofer, który będzie praktycznie niewidoczny. Możliwa jest instalacja kolumny w ścianie lub meblu. W większych systemach kinowych lub w pomieszczeniach o trudnej akustyce, rozwiązaniem problemu odpowiedniego basu mogą być dwie kolumny, pracujące w duecie - systemy 5.2, 7.2 lub 11.2.

Sekrit in-wall
Specyfikacja techniczna

POBIERZ