Majik Exaktbox-I  

Zwrotnica cyfrowa Exaktbox-I zamienia Twoje kolumny w inteligentny, podłączony do sieci, rozbudowywany system. Dzięki pominięciu zwrotnicy pasywnej, może wprowadzić wszystkie korekcje sygnału na ścieżce cyfrowej tuż przed wzmocnieniem sygnału do kolumn, dając możliwość budowy systemu Exakt za pomocą tylko dwóch urządzeń.

Majik Exaktbox-I to połączenie zwrotnicy cyfrowej z 100W wzmacniaczami mocy w technologii Chakra. Osiem kanałów wzmocnienia umożliwia prosty upgrade do systemu Exakt poprzez dodanie tylko jednego elementu do odtwarzacza Majik DSM.

Majik Exaktbox-I oferuje wszystkie zalety systemu Exakt dla systemów dzielonych, czyli składających się z zewnętrznych wzmacniaczy oraz kolumn aktywnych. Dzieki łatwej zmianie ustawień przez program Konfig, zwrotnice Exaktbox współpracują z większością obecnie dostępnych a także już nieprodukowanych kolumn Linn'a.

Zintegrowane wzmocnienie o mocy 100W na kanał (8 kanałów) sprawia, że jest to najbardziej wszechstronne rozwiązanie dla posiadaczy kolumn Linn'a oraz kompatybilnych z systemem Exakt. Do stworzenia systemu wystarcza dodać odtwarzacz Majik DS lub DSM i możemy cieszyć się wszystkimi zaletami systemu aktywnego, bez konieczności dodawania kolejnych elementów elektroniki. W odróżnieniu od stosowanych wcześniej kart aktywnych, Exaktbox-I jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi modelami Linn'a i nie zachodzi konieczność wymiany układów wewnątrz wzmacniacza przy zmianie kolumn na wyższy model.

Wyjście analogowe RCA umożliwiają współpracę z wszystkimi wzmacniaczami. Wejście cyfrowe przyjmują sygnały z odtwarzaczy DS/DSM wyposażonych w interfejs Exakt Link.Dostępny w salonach:

Cena: 22 900 PLN
Majik Exaktbox

  • Cyfrowa, programowalna 8-kanałowa zwrotnica aktywna Majik
  • Procesor Exakt połączony z 100W wzmacniaczami klasy Chakra
  • Najłatwiejsza metoda rozbudowy systemu pasywnego do Exakt
  • Aluminiowa obudowa ekranująca zwrotnicę i wzmacniacz
  • Zaawansowany zasilacz 5. generacji Linn Dynamik
  • Układ wykrywania sygnału, oszczędzający energię
  • Niewidoczny układ chłodzenia wzmacniacza


Specyfikacja

Wejścia audio:
1x Exakt Link

Wyjścia audio:
2x Głośnikowe WBT (na każdy kanał)
8x Analogowe RCA
1x Exakt Link

Wymiary urządzenia:
Szerokość: 380 mm
Głębokość: 360 mm
Wysokość: 91 mm
Waga: 8,5 kg

Dodatkowe informacje:
POBIERZ