Kolumny głośnikowe

Wyjątkowe, opatentowane rozwiązania, najwyższej klasy inżynieria, niesamowita dbałość o szczegóły, najlepsze materiały. To wszystko pozwala naszym kolumnom brzmieć po prostu lepiej. Prosimy o ciszę. Gramy.

KLIMAX

Klimax 350

Klimax 350 to nasza najlepsza kolumn głośnikowa, będąca owocem ponad 40 lat doświadczenia w konstrukcji kolumn. Kolumny Klimax 350 dostępne są w trzech wersjach, w tym Exakt, z wbudowaną sekcją wzmacniaczy oraz układów cyfrowych, czyniąc ją nie tylko doskonale brzmiacą, ale również wyglądającą bardzo elegancko.

więcej

Klimax 345

Klimax 345 to nasz najlepsza kolumna basowa, dedykowana najbardziej wymagającym systemom muzycznym oraz kinowym.

Wykonana z dbałością o detale sztywna obudowa skrywa duży 12" woofer z układem servo oraz wzmacniacz o mocy 500W w technologii Chakra.

więcej

AKURATE

Akubarik

Łącząc dobry wygląd z przemyślaną koncepcją akustyczną, Akubarik wyznacza nowy poziom jakościowy wśród high-endowych kolumn.

W Akubariku wracamy do koncepcji układu basowego Isobarik, który Linn wprowadził w swoich pierwszych kolumnach już w roku 1973.

więcej

Akudorik

Nie każdy dysponuje dużym pomieszczeniem, gdzie chcemy cieszyć się muzyką. Czasami trzeba pójść na kompromis względem powierzchni pokoju, ale nie musi oznaczać to kompromisów w brzmieniu. Dla wszystkich posiadaczy mniejszych pomieszczeń (lub po prostu fanów monitorów) prezentujemy kolumnę Akudorik.

więcej

Akurate 225

Głośnik centralny Akurate 225 jest przeznaczony do wysokiej klasy systemów wielokonałowych - muzycznych oraz kinowych. Jest to jednocześnie domowa wersja studyjnego monitora Linn 328A.

więcej

Akurate 226

Akurate 226 to coś o innego niż typowe subwoofer. Aktywna kolumna basowa zawiera 10" mebmbranę basową z układem Servo oraz 500W wzmacniacz w technologii Chakra.

więcej

SERIA 5

530

Urzekająca brzmieniowo konstrukcja głośnikowa, która nie tylko dopasuje się do akustyki naszego pokoju, ale również jego wystroju.

Najwyższej klasy materiały takie jak naturalna wełna, aluminium oraz hartowane szkło sprawiają, że kolumny wyróżniają się z tłumu. W środku 100% Linn - wbudowane zwrotnice Exakt, wzmacniacze mocy Chakra i układ basowy Isobarik.

więcej

520

Smukła, stylowa i sprytnie skonstruowana kolumna głośnikowa. Jednak prawdziwa magia zaczyna się kiedy wybierzemy muzykę i klikniemy play.

Zaprojektowane przez naszych inżynierów specjalnie dla tego modelu wysokiej klasy głośniki oraz wbudowana elektronika Exakt zadba, aby każdy odsłuch był niezapomnianym przeżyciem.

więcej

MAJIK

Majik Isobarik

Muzyczny knock-out. Połączenie najlepszych cech kolumn Majik z opatentowanym układem głośników niskotonowych Linn Isobarik. Majiki Isobarik oferują przepiękną sceną muzyczną, czyste i muzykalne oraz niemal uzależniające brzmienie.

więcej

Majik 140

Kolumny Majik 140, to 4-drożne kolumny podłogowe, które świetnie brzmią bez względu na rodzaj muzyki. Zaawansowana konstrukcja wykorzystuje szereg opracowanych przez linnowskich akustyków technologii.

więcej

Majik 109

Kolumna podstawkowa która oferuje świetny dźwięk z relatywnie kompaktowej obudowy monitora. Magiczne połączenie modułu średnio-wysokotonowego 2K Array z pojedynczym głośnikiem basowym.

więcej

Majik 112

Dopełnij system kinowy głośnikiem centralnym Majik 112, który w kompaktowej formie skrywa niezwykłe możliwości brzmieniowe.

więcej

Majik 126

Majik 126 to relatywnie nieduża aktywna kolumna basowa przeznaczona do systemów stereo oraz kina domowego. Zapewnij lepszą podstawę basową swojego systemu.

więcej

SNEAKY

Sneaky Unik

Sneaky Unik to bardzo wszechstronna kolumna, może być używana jako głowna kolumna w systemie stereo, kolumny efektowe w kinie domowym lub w użyta w instalacjach multiroom, będąc zawieszona na ścianie.

więcej

KOLUMNY INSTALACYJNE

Seria Sekrit

Sekrit to flagowe kontrukcje Linn'a przeznaczone do zabudowy. Jeśli nie możemy lub po prostu nie chcemy umieszczać w naszym pokoju typowych kolumn wolnostojących, Sekrity to idealny wybór dla wymagającego miłośnika muzyki.

Rodzina Sekrit składa się z dwóch konstrukcji:
3-drożnych kolumn Sekrit IW10 oraz aktywnej kolumny basowej Sekrit BR27.

więcej

Seria Custom 2K

Seria głośników Linn Custom 2K to znakomita podstawa systemów multiroom, stereo oraz kina domowego. Dzięki użyciu modułów 2K Array, mogą one być łączone z kolumnami serii Majik, uzupełniając je w systemach kina domowego.

Rodzina Custom 2K składa się z 2 modeli kolumn, występujących w 4 konfiguracjach dla różnych zastosowań: 104-S, 104-R, 106-F, 106-C.

więcej

Diskreet & Sweetspot

Głośniki do zabudowy Diskreet oraz Sweetspot to nasze najpopularniejsze konstrukcje instalacyjne.

więcej