Custom 2K

Seria głośników Linn Custom 2K to znakomita podstawa systemów multiroom, stereo oraz kina domowego. Dzięki użyciu modułów 2K Array, mogą one być łączone z kolumnami serii Majik, uzupełniając je w systemach kina domowego.

Wysokiej jakości głośniki do zabudowy. Łączą technologię 2K Array, wykorzystywaną w głośnikach Majik z dyskretnym wyglądem. Dzięki specjalnej obudowie, głośniki te są nie wrażliwe na specyfikę ściany montażowej. System może być rozbudowany do wersji w pełni aktywnej, oferując jeszcze lepsze brzmienie.

System składa się z dwóch modeli kolumn w czterech konfiguracjach: Custom 2K 106 mogącej pracować jako głośnik główny lub centralny (C), dzięki obrotowej środkowej części z modułem średnio-wysokotonowym.


Mniejsze, 3-drożne kolumny z pojedynczym głośnikiem basowym, Custom 2K 104 są dostępne w wersji kwadratowej (S) oraz okrągłej (R), tak aby jak najłatwiej wtopić się domowe wnętrze. Podobnie jak w większych kolumnach, obudowa jest zamknięta, co ułatwia instalację i ogranicza przenoszenie się dźwięku w suficie podwieszanym lub ścianie, co dotyczy szczególnie budownictwa wielorodzinnego. C2K 104 najlepiej sprawdzą się w małych oraz średniej wielkości pomieszczeniach.

Custom 2K in-wall


Specyfikacja techniczna

POBIERZ