Ekos SE

Ramię Ekos SE jest wyznacznikiem najlepszej możliwej do uzyskania jakości brzmienia z gramofonu analogowego. Charakteryzuje się ono zastosowaniem wielu zaawansowanych technologicznie materiałów, starannie dobranych ze względu na ich właściwości brzmieniowe, zapobieganie wibracjom, zminimalizowanie interferencji, niepożądanych rezonansów oraz efektu mikrofonowania.

W Ekosie SE zastosowano rurkę ramienia wykonaną z tytanu, szlifowaną diamentowo w celu zapewniającą minimalizację drgań własnych przy niespotykanej wcześniej precyzji. Każde ramię Ekos jest zbudowane przy zastosowaniu najbardziej doskonałych metod produkcji oraz ręcznie montowane przez doświadczony personel Linn’a w Szkocji. Kupując go posiadacze naszego gramofonu będą mogli cieszyć się jeszcze lepszym brzmieniem swoich kolekcji płyt winylowych w nadchodzących dekadach.

Wszystkie jego elementy wykazują są na tyle dużą sztywnością, że ramię jest wolne od wszelkich niekorzystnych wibracji lub rezonansów. Wykorzystano tu łożyska o znikomym tarciu oraz temperaturowo skompensowany układ regulacji siły nacisku i antyskatingu. Opuszczanie oraz podnoszenie ramienia jest wspomagane hydraulicznie. Ramię dostarczne jest z naszym referencyjnym przewodem sygnałowym RCA lub XLR.


Specyfikacja:
Standard mocowania: Linn
Masa efektywna ramienia: 11.5 g
Dopuszczalna masa wkładki: 3-9 g (dostępna cieższa przeciwaga)
Wyjścia sygnałowe: 5 pin DIN


Dostępne w salonach:
Linn LP12 Specialist

Cena: 21 800 PLN
Ekos SE

Dodatkowe informacje:
POBIERZ