Diskreet / Sweetspot

Głośniki do zabudowy Diskreet oraz Sweetspot to nasze najpopularniejsze konstrukcje instalacyjne.

Diskreet to dwu-drożna konstrukcja przeznaczona do zabudowy w ścianie lub suficie. Jest dostępna z obudową w wersji kwadratowej lub okrągłej. Praktycznie niewidoczne, dzięki maskownicy nadającej się do malowania, Diskreety sprawdzają się w systamach multiroom, kina domowego oraz instalacjach komercyjnych - restauracjach, hotelach czy na statkach. Linn ma ogromne doświadczenie w instalacjach 'Marine',
o czym można przekonać się na własne uszy podróżując luksusowymi wycieczkowcami. Odporność na wilgoć czyni Diskreety idealnym wyborem do nagłośnienia łazienki, kuchni czy basenu.

Głośniki Sweetspot dzięki swoim małym wymiarom doskonale wpasowują się w niewielkie przestrzenie - są wprost stworzone do nagłaśniania niedużych łazienek, garderob toalet oraz korytarczy.

Zewnętrzne wymiary są zbliżone do typowego oświetlenia halogenowego, co pozwala na proste "znikanie" optyczne kolumn. Podobnie jak Diskreety są odporne na wilgoć i korozję, co powoduje, że są częstym wyborem do pomieszczeń o zwiększonej wilgoci, na balkony i tarasy czy wręcz na jachty. W większych pomieszczeniach można łączyć wiele par Sweetspotów, aby odpowiednio nagłośnić strefę.

Diskreet in-wall


Specyfikacja techniczna

POBIERZ