Akurate Exaktbox  

Zwrotnica cyfrowa Exaktbox zamienia Twoje kolumny w inteligentny, podłączony do sieci, rozbudowywany system. Dzięki pominięciu zwrotnicy pasywnej, może wprowadzić wszystkie korekcje sygnału na ścieżce cyfrowej, dając możliwość budowy systemu Exakt za pomocą urządzeń dzielonych.

Akurate Exaktbox zawiera komplet dziesięciu kanałów konwerterów cyfrowo-analogowych (DAC) zbudowanych na podstawie rozwiązań użytych w odtwarzaczu Akurate DS. Wbudowany moduł Exakt pozwala na sterowanie pracą pary praktycznie dowolnych kolumn aktywnych, od 2-drożnych do 5-drożnych.

Akurate Exaktbox oferuje wszystkie zalety systemu Exakt dla systemów dzielonych, czyli składających się z zewnętrznych wzmacniaczy oraz kolumn aktywnych. Dzieki łatwej zmianie ustawień przez program Konfig, zwrotnice Exaktbox współpracują z większością obecnie dostępnych a także już nieprodukowanych kolumn Linn'a.

Co więcej, po raz pierwszy wprowadziliśmy również możliwość współpracy z kolumnami nie-linnowskimi. Obecnie dostępne są filtry przygotowane do współpracy z kolumnami Bowers & Wilkins Nautilius, spodziewamy się też zainteresowania ze strony innych producentów.

Wyjście analogowe w obu standardach - RCA oraz XLR umożliwiają współpracę z wszystkimi wzmacniaczami. Wejście cyfrowe przyjmują sygnały z DSMów wyposażonych w interfejs Exakt Link.Dostępny w salonach:

Cena: 29 900 PLN
Akurate Exaktbox

  • Cyfrowa, programowalna 10-kanałowa zwrotnica aktywna Akurate
  • Procesor Exakt i jego możliwości w wersji dla systemów modułowych
  • Najwyższej klasy układy konwerterów cyfrowo-analogowych
  • Cieżka, aluminiowa obudowa ekranująca tor audio
  • Zaawansowany zasilacz 5. generacji Linn Dynamik


Specyfikacja

Wejścia audio:
1x Exakt Link

Wyjścia audio:
10x Analogowe RCA oraz XLR
1x Exakt Link

Wymiary urządzenia:
Szerokość: 380 mm
Głębokość: 380 mm
Wysokość: 91 mm
Waga: 6,0 kg

Dodatkowe informacje:
POBIERZ