Seria 5: 530

Od czystych, naturalnych wysokich tonów po najniższe częstotliwości kolumny 530 oferują muzyczną dokładność reprodukcji, która powoduje że trudno nam się od niej oderwać. Pod bardzo stylową obudową znajdziemy wiele znanych technologii Linn'a - zwrotnicę cyfrową Exakt, wzmacniacze Chakra oraz układ basowy Isobarik.

Wewnętrzna cyfrowa zwrotnica aktywna dzieli sygnał dla trzech sekcji głośników. Najkrótsza ścieżka sygnałowa, brak kompromisowej zwrotnicy pasywnej, aktywny podział pasma oraz możliwość dopasowania do indywidualnej akustyki pomieszczenia to tylko początek zalet.

Głośniki zostały schowane pod naturalnym materiałem, który możemy dopasować do naszego wnętrza wybierając propozycje z trzech kolekcji: Linn Fabrics, Timorous Beasties oraz Harris Tweed. Dodatkowo podstawa oraz górna ściana wykonana ze szkła daje nam możliwość stworzenia idealnej kombinacji stylistycznej.


Układu basowego Isobarik nie trzeba przedstawiać, ale warto tylko dodać, że został on umieszczony na dole obudowy i zapewnia niemal idealne rozchodzenie się niskich częstotliwości w pomieszczeniu. Dodatkowo dwa źródła basu, tak jak w kolumnach Linn 530 minimalizują w pewnym stopniu szkodliwy wpływ modów pomieszczenia na jakość odtwarzania niskich tonów.

Wbudowany wzmacniacz o łącznej mocy 300W zawiera trzy osobne układy wzmocnienia (wraz z układami DSP i konwerterami cyfrowo-analogowymi), po jednym na każdy przetwornik i umożliwia uproszczenie systemu do dwóch elementów - odtwarzacza oraz kolumn. Końcówki mocy w technologii Chakra zasilane są przez linnowski zaawansowany zasilacz impulsowy 5. generacji - Dynamik. Ścieżka sygnału jest tak krótka, jak to tylko możliwe.

Cyfrowa zwrotnica zastosowana w kolumnach Linn 530 umożliwia przedłużenie bezstratnego połączenia pomiędzy studiem nagraniowym a naszym pokojem. Uferuje ona nie tylko możliwość dobrania idealnych parametrów podziału, ale również eliminację zniekształceń fazowych oraz dopasowanie działania całego systemu muzycznego do indywidualnej akustyki naszego pomieszczenia.Dostępny w salonach:


Cena: 74 000 PLN*
* Cena kompletnego systemu z odtwarzaczem Linn Akurate Exakt DSM.
Akubarik

  • Kolumna głośnikowa serii 5 - zintegrowany system Exakt
  • Unikalna obudowa z wymiennymi elementami z materiału i szkła
  • Szklana podstawa i góra kolumny: czarna, srebrna lub biała
  • Odseparowana elastycznym zawieszeniem sekcja elektroniki
  • Trzy wbudowane 100W wzmacniacze w technologii Chakra
  • Cyfrowa, programowalna aktywna zwrotnica w technologii Exakt
  • Możliwość dopasowania systemu do akustyki pomieszczenia
  • Dwa głośniki niskotonowe z w konfiguracji Isobarik
  • Zaawansowany zasilacz 5. generacji Linn Dynamik
  • Wejście i wyjście sygnału cyfrowego Exakt Link


Specyfikacja

Wejścia audio:
1x Exakt Link

Wyjścia audio:
1x Exakt Link
      Do podłączenia innych komponentów Exakt

Wzmocnienie:
Głośnik wysokotonowy: 100W
Głośnik średnio-niskotonowy: 100W
Głośniki basowe (Isobarik): 100W

Wymiary kolumny:
Wysokość: 954 mm
Szerokość: 232 mm
Głębokość: 325 mm
Waga: 30 kg

Dodatkowe informacje:
POBIERZ